Jesteśmy rodzinna firmą prężnie działającą na polskim rynku od 2011 roku. Realizujemy projekty z zakresu usług spawalniczo monterskich na obiektach energetycznych w przemyśle chemicznym, naftowym, hutniczym, wydobywczym, oraz spożywczym.

W związku z szybkim rozwojem firmy w 2016 roku powstała spółka GASCO INDUSTRY Sp. z o.o. zajmująca się organizacją profesjonalnych szkoleń we współpracy z firmami zewnętrznymi oraz GASCO INDUSTRY Sp. z o.o. Sp. k., będąca certyfikowaną agencją pracy, która posiada coraz to większą bazę pracowników z Polski i zagranicy.

Profesjonalna kadra składająca się z pracowników najlepszych w swojej dziedzinie jest jednym z naszych największych sukcesów. Obecnie zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów z branży spawalniczej, szczególną uwagę przywiązujemy także do rekrutacji przyszłych pracowników.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom oraz wymogom obecnego rynku poprzez realizowanie projektów w najwyższym standardzie z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Naszym priorytetem jest wykonywanie powierzonych nam zadań profesjonalnie, z największą dbałością o jakość wykonywanych usług. Fundamentem naszej firmy są ludzie, którzy mają wpływ na kształt i rozwój naszej firmy.

Naszym celem jest budowanie marki w oparciu o wspólne wartości i pasje.

Przetłumacz »